Kariera

KARIERA_fontanny(1)Chcesz pracować z najlepszymi ?

Dołącz do naszego zespołu.

Mamy ofertę zarówno dla osób z doświadczaniem, jak i dla tych, którzy dopiero chcą je zdobywać.

Będziesz miał(a) szansę pogłębiania swojej wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności.

Zależy nam na zadowoleniu i rozwoju naszych pracowników.

Wszelkie aplikacje prosimy przesyłać na adres:

Patpol na XVIII Targach Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Obecnie poszukujmy osoby na stanowisko:

Praktykant – Prawnik

Zakres obowiązków:

  • wsparcie merytoryczne i asystenckie przy prowadzeniu spraw przez pozostałych członków zespołu
  • przygotowywanie pism i korespondencji, gromadzenie dowodów przydatnych w sprawie, monitoringi
  • bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i monitorowanie orzeczeń sądowych

Wymagania:
  • co najmniej studenci prawa V roku
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość przepisów prawa z zakresu prawa i postępowania cywilnego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym
  • profesjonalizm w podejściu do realizowanych zadań, pozytywne nastawienie do nowych wyzwań
  • doskonała organizacja własnej pracy, staranność
  • umiejętność logicznego prowadzenia argumentacji, wyciągania wniosków i jasnego formułowania myśli
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia umożliwiającego wyspecjalizowanie się w branży
  • pracę w młodym, dynamicznym, rozwijającym się zespole
  • możliwość dalszego, stabilnego zatrudnienia w renomowanej Kancelarii
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: