BioForum 2011

W dniach 11-12 maja 2011 r. odbyły się po raz dziesiąty w Łodzi targi BioForum, które są uważane za najważniejsze wydarzenie w dziedzinie biotechnologii w Europie Środkowej. Targi te są miejscem spotkania świata nauki i biznesu. W ramach tego wydarzenia odbywają się liczne imprezy towarzyszące obejmujące spotkania biznesowe, warsztaty i seminaria z udziałem światowej sławy specjalistów.

W tegorocznych targach udział wzięło ponad 100 wystawców z 10 krajów reprezentujących zarówno przedsiębiorstwa o profilu biotechnologicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym jak i sektor akademicki w tym jednostki naukowe, naukowo-badawcze oraz coraz liczniejsze ośrodki transferu technologii. W ciągu dwóch dni teren targów odwiedziło ponad 1000 uczestników z 20 krajów.

Kancelaria Patpol uczestniczyła w tych targach po raz czwarty biorąc udział zarówno w charakterze wystawcy, jak i w spotkaniach Bio-Partnering stwarzających okazję do wyczerpującego zaprezentowania zakresu usług świadczonych przez rzeczników patentowych oraz poruszenia licznych, niejednokrotnie nawet bardzo szczegółowych i zindywidualizowanych zagadnień związanych z uzyskaniem i zasadnością ochrony praw własności intelektualnej.

Print Friendly, PDF & Email