Wynalazcy kontra biznes – śniadanie Patpol z cyklu IP w praktyce

Zapraszamy na śniadanie biznesowe z cyklu IP w praktyce dedykowane przedstawicielom działów badań i rozwoju, innowacji oraz własności intelektualnej. Dzielimy się praktyczną wiedzą i doświadczeniem przy okazji najważniejszego posiłku dnia.

Już 13 marca, od 8.30 zapraszamy na pierwsze w tym roku śniadanie pt.:


Wynalazcy kontra biznes – praktyka współpracy oraz przykłady dobrych praktyk

 

Prowadzący:


dr Andrzej Kuśmierz, wykładowca w Katedrze Strategii Akademii Leona Koźmińskiego; współzałożyciel, autor programu i mentor Warszawskiego Akceleratora Technologicznego WAW.ac.

Wdraża innowacje współpracując z progresywnymi firmami, z naukowcami i z twórcami technologii, którzy chcą zmienić swoje projekty w biznes.

Prowadzi doradztwo, wykłady oraz warsztaty z obszarów strategii, przywództwa oraz e-biznesu. Doradza przedsiębiorstwom m.in. z branży IT, telekomunikacyjnej i medycznej. Jest promotorem oraz recenzentem ponad 100 projektów doradczych (związanych ze startupami, restrukturyzacją, wdrażaniem strategii) prowadzonych w ramach programów Executive MBA i Kozminski MBA.

Mentor w międzynarodowych konkursach dla start up’ów Intel Global Challenge, Citi Mobile Challenge, w programie akceleracyjnym DT WARP w hub:raum oraz w Challenge Up.

 

Zaczynamy kawą o 8:30; początek warsztatu: 9:00; zakończenie: 11:30

Miejsce:

Restauracja INFORMAL KITCHEN, Warszawa, pl. Małachowskiego 2, wejście od ul. Traugutta

 

 

Spotkania z ograniczoną liczbą miejsc.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji: lub +22 546 91 00

Print Friendly, PDF & Email