Wynalazcy kontra biznes – SPOTKANIE ODWOŁANE

 

Z powodu dynamicznie postępujących ograniczeń w działaniu różnych instytucji w Polsce i zaleceń związanych z profilaktyką przeciw wirusową, podjęliśmy decyzję o odwołaniu naszego piątkowego spotkania śniadaniowego z cyklu „IP w praktyce” (13 marca, w Informal Kitchen).

Postanowiliśmy nie narażać Państwa na ewentualne infekcje, jakże niewskazane w tym czasie. Niektórzy z Państwa mogą mieć także potrzebę zorganizowania czasu dzieciom w obliczu niedziałających szkół i przedszkoli.

Wraz z prowadzącym, dr Andrzejem Kuśmierzem, ustalimy nową datę spotkania, o której niezwłocznie poinformujemy.

 

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 


Wynalazcy kontra biznes – praktyka współpracy oraz przykłady dobrych praktyk

 

Prowadzący:


dr Andrzej Kuśmierz, wykładowca w Katedrze Strategii Akademii Leona Koźmińskiego; współzałożyciel, autor programu i mentor Warszawskiego Akceleratora Technologicznego WAW.ac.

Wdraża innowacje współpracując z progresywnymi firmami, z naukowcami i z twórcami technologii, którzy chcą zmienić swoje projekty w biznes.

Prowadzi doradztwo, wykłady oraz warsztaty z obszarów strategii, przywództwa oraz e-biznesu. Doradza przedsiębiorstwom m.in. z branży IT, telekomunikacyjnej i medycznej. Jest promotorem oraz recenzentem ponad 100 projektów doradczych (związanych ze startupami, restrukturyzacją, wdrażaniem strategii) prowadzonych w ramach programów Executive MBA i Kozminski MBA.

Mentor w międzynarodowych konkursach dla start up’ów Intel Global Challenge, Citi Mobile Challenge, w programie akceleracyjnym DT WARP w hub:raum oraz w Challenge Up.

 

Spotkania z ograniczoną liczbą miejsc.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji: lub +22 546 91 00

Print Friendly, PDF & Email