easyFairs© PACKAGING INNOVATIONS 2010

easyfairsW dniach 13-14 kwietnia 2010 r., kancelaria PATPOL uczestniczyła jako wystawca, w targach innowacyjnych opakowań easyFairs© PACKAGING INNOVATIONS, które odbyły się w Warszawie. W targach wzięli udział wystawcy z Polski i z zagranicy, prezentujący ofertę w zakresie innowacyjnych opakowań, a także najnowszych technik nadruku.

Na stoisku kancelarii PATPOL odwiedzający mieli okazję porozmawiać na temat strategii prawnej ochrony innowacyjnych opakowań, poprzez uzyskanie patentu, prawa ochronnego na wzór użytkowy, rejestrację wzoru przemysłowego, jak też na temat rejestrowania znaków towarowych.

Ponadto, w dniu 14 kwietnia 2010 r., w strefie LearnShop, Tomasz Rychlicki, prawnik z działu znaków towarowych kancelarii PATPOL, poprowadził wykład zatytułowany „Ochrona innowacyjnych opakowań w polskim i europejskim prawie własności intelektualnej”. W ramach krótkiej prelekcji przedstawione zostały ogólne zarysy regulacji prawnych obowiązujących w polskim i europejskim prawie własności intelektualnej, mogące mieć zastosowanie do skutecznej ochrony innowacyjnych opakowań. Uczestnicy wykładu mieli okazję poznać sposoby uzyskania ochrony prawnej m.in. w zakresie znaków towarowych i wzorów przemysłowych.

Print Friendly, PDF & Email